Študentky pozor! Po Hlohovci sa pohybuje exhibicionista!

Už niekoľko dní Hlohovčanov znepokojuje informácia, že po uliciach mesta sa pohybuje muž, ktorý obťažuje mladé ženy. Podnety už dostala i polícia a začala pátranie. V oboch prípadoch páchateľ obťažoval študentky.

Polícia pátra po mužovi, ktorý je podozrivý z výtržníctva formou sexuálneho exhibicionizmu. Ide asi o 25-ročného muža, vysokého 180 cm, ktorý má tmavé, nakrátko ostrihané vlasy,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

V tejto súvislosti dostala polícia dva podnety. V oboch prípadoch muž obťažoval študentky. Po tom, ako zakričali, ušiel. „Oba prípady sa zaobišli bez akýchkoľvek zranení, či poškodenia majetku,“ pokračovala Kredatusová.

Ihneď po oznámení polícia prijala vlastné opatrenia s cieľom osobu vypátrať.

V prípade stretu s exhibicionistom by mali ženy čo najskôr kontaktovať linku 158. „Vhodné je všimnúť si čo najviac detailov na mužovi, spôsob jeho chôdze, smer úniku a pod.,“ dodala hovorkyňa. Za tento skutok si môže páchateľ posedieť za mrežami až tri roky.

17 komentárov

 1. Včera po meste ,,kolovalo,,, že už ho chytili………

  Poslať komentár
  • Ak má na sebe biele nohavice a čiernu bundu z nejakým tigrom, tak práve ten ma otravoval pod kultúrnym domom pri fontáne. Je tomu asi 20 minút. Bol spotený a chcel nejaké peniaze. Výška okolo 185, čierne krátke vlasy.

   Poslať komentár
   • Prosím ťa chcem sa ťa spýtať či si to nahlásil na políciu?

    Poslať komentár
  • tri roky za toto? doživotie tie traumy čo tie baby majú nie su na tri roky

   Poslať komentár
   • človek už aby nemohol chodit ani po meste sám… lebo človek už nevie čo má čakat

    Poslať komentár
 2. Bože môj to sa už von nedostanem 🙁 Moc sa bojím

  Poslať komentár
  • coho sa bojis 😀 no tak ta bude obchitkavat no co us 😀 kebize napriklad ti vyhrozuje nozom tak to chapem ale oto lama 😀

   Poslať komentár
 3. mohli by uverejnit aj jeho fotku aby sme vedeli pred kym sa mame chranit 🙁

  Poslať komentár
 4. Aké traumy ? Skôr si myslím, že on ju dostal z tých báb, čo sa hrajú na Venušu 🙂

  Poslať komentár
 5. ten o ktorom pises, ze si ho stretol(-a) pri fontane pred DK chodi po meste uz vyse tyzdna, minulu nedelu som ho stretol na Hlohovec o 10.00 rano a zobral peniaze na cestu do Noveho mesta n. Vahom, ze byval v podnajme pri stanici, ale okradli ho a ochorel… cierne kratke kucerave vlasy, vyska 185, vek asi 30, bez okuliarov, spoteny ako keby mal horucku

  Poslať komentár
  • ten chodí po meste už rok chalani a dievčatá! čo pýta peniaze raz do NM a druhý krát do MY!“ 🙂 mna otravoval pri bankomate na stanici v HC! že potrebuje 50 centov na bus do NM a hovorím mu: Počuj kámo! Inak bus do NM stojí trošku viac, ale nevadí, a zmizni odomna rýchlo preč lebo zavolám políciu! A rozutekal sa cez kolaje niekde pri Bekaert!“ 😀 toho sa báť nemusíte to je debilko čistý!! 😀

   Poslať komentár
  • Ten dotyčny chodi po meste uz od augusta a ako citam, tak uz od augusta kazdemu rozprava ten isty pribeh a taha od ludi peniaze na autobus. Podla mna je chory a mal by sa liecit.

   Poslať komentár
 6. aha tak potom hej, ja som myslel že na neho celkom dobre sedel ten popis. Niekde som čítal že ten dotyčný úchyl nosí biele nohavice a čiernu mikunu + že má čierne vlasy. Tak ma to zmiatlo či to nieje náhodou on.

  Poslať komentár

Poslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.