Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody

Polícia sa obracia s výzvou na svedkov nehody. Oddelenie dopravných nehôd Okresného riaditeľstva PZ v Trnave, pracovisko Piešťany vykonáva skrátené vyšetrovanie vo veci prečinu usmrtenia. Dopravný výjazd bol privolaný v pondelok, 26. 3. 2018 o 14.54 h  k vážnej dopravnej nehode na Ulici Hlohovej v meste Hlohovec. Vodič nákladného ťahača Scania s návesom s poľským evidenčným číslom zachytil z nezistených príčin v kruhovom objazde miestneho, 47-ročného muža. Chodec utrpel nárazom viaceré zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. Polícia alkohol u 40-ročného poľského vodiča nezistila. V prípade úmrtia bola nariadená súdno – lekárska pitva.

Predmetom vyšetrovania je zistiť presné okolnosti nehody. V tejto súvislosti sa polícia obracia na prípadných svedkov, ktorý môžu poskytnúť polícii relevantné informácie k pohybu chodca a následnému stretu s kamiónom, aby tak urobili na telef. číslo 0961 14 3515 alebo na bezplatnú linku 158. Informácie môžu zaslať aj priamo na email. adresu [email protected]

mjr. JUDr. Mária Linkešová
hovorkyňa KR PZ v Trnave

  • DSC_0016
  • DSC_0019
  • DSC_0021
  • DSC_0027

2 komentáre

  1. A kde vsade su umiestnene slavne mestske kamery??? Sem tam by mohli merat aj rychlost na Hlohovej ulici a usmernovat chodcov aby chodili po prechode pre chodcov.

    Poslať komentár
  2. Ani sa necudujem, ze sa tam stala takato nehoda. Chodci v Hlohovci su specificka skupina dementov co sa bez vahania vrhnu pod kolesa aut, aj mimo prechodov pre chodcov. A tento kruhac je jedna velka katastrofa, casto sa mi stava, ze auta, co nemaju prednost mi skocia do cesty, alebo vodici su tak drzi, ze dvaja vedla seba idu po kruhaci! Velka hanba obyvatelom tohto mesta, ci uz chodcom alebo vodicom.

    Poslať komentár

Poslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.