Fanúšikovia sa chystajú na zápas. Policajti pripravujú opatrenia

Polícia pripravuje bezpečnostné opatrenia na futbalový zápas medzi klubmi Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Stretnutie sa odohrá budúcu sobotu (13. 4.) v Trnave o 14:30 hod.

„S tým budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov a polícia ich nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia,“ uviedol hovorca Michal Hanus. Kollárova ulica bude od 13.00 hod. uzatvorená až do ukončenia bezpečnostných opatrení.

V teréne budú príslušníci poriadkovej, dopravnej a kriminálnej polície, ako aj pohotovostné policajné útvary z Trnavy, Bratislavy, Nitry a Trenčína. Taktiež príslušníci krajskej zásahovej skupiny, policajná kynológia a jazdná polícia. Z techniky bude pripravené vodné delo. „Polícia prosí občanov, aby rešpektovali pokyny a s týmito obmedzeniami už vopred počítali,“ dodal Hanus

Bezpečnostné opatrenia pripravujú policajti aj na zápas, ktorý sa odohrá 16. apríla v Trnave, medzi klubmi Spartak Trnava a MŠK Žilina. Aj v súvislosti s touto udalosťou treba počítať s obmedzeniami.

Poslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.